Pre získanie cenovej ponuky nás kontaktujte

Prejsť na navigáciu

Bezpečnostné fólie

BEZPEČNOSTNÉ FÓLIE

              Ponúkame profesionálnu montáž bezpečnostných fólií, ktoré slúžia ako ochrana pred zlodejmi. Aplikujú sa na sklá budov a vozidiel.

            Bezpečnostné fólie od spoločnosti 3M ochraňujú váš majetok. Zabraňujú neželaným osobám vniknúť do Vášho bytu alebo auta. Presklené dvere a okná sú najčastejším miestom napadnutia bytov, domov, budov či vozidiel. Ochrana týchto vstupov je základom bezpečnosti každej budovy. Výmena pôvodných okien za bezpečnostné presklenie je veľmi nákladná, a preto najvhodnejším spôsobom zabezpečenia sklenených plôch je dodatočná inštalácia bezpečnostnej fólie.

            Nespornou výhodou bezpečnostnej fólie je nenápadnosť, je číra a takmer vôbec nie je vidieť. Bezpečnostné fólie ochránia Vás a Vašich blízkych pred poranením o sklenené črepy v prípade rozbitia okna. Pri rozbití ostáva sklo v celku. Jej inštaláciou zabránite aj vhodeniu predmetov do bytu.
Fólia zadrží 99% škodlivého UV žiarenia, čím zabraňuje starnutiu interiéru a má veľmi kvalitný povrch odolný proti poškriabaniu. Používa sa na všetky typy budov od bytov, rodinných domov, kancelárií, obchodov, bánk až po materské škôlky, školy, nemocnice.

Hlavné výhody:

 • Znižuje riziko vykradnutia
 • Atestovaná v bezpečnostnej triede ATEST: BS EN 12600-2B2
 • Zamedzuje vhodeniu predmetov ako kameňa, zápalnej fľaše, výbušniny a pod.
 • Aj po rozbití ostáva sklo nepriestupné
 • Zabraňujú zraneniu rozbitým sklom
 • Chráni pred účinkom tlakovej vlny
 • Univerzálne využitie na všetky typy skiel
 • Znižuje riziko vykradnutia aj náhodného rozbitia skla
 • Spomaľuje tak postup páchateľa do objektu, podobne ako mreže
 • Pri rozbití okna nie je potrebné okamžite vymeniť sklo
 • Zadržuje 99% UV žiarenia a chráni tak Váš interiér

            Bezpečnostné číre fólie od spoločnosti 3M je možné aplikovať aj na okná vozidiel. Ochraňujú vozidlo pred zlodejmi. Pri autonehodách majú tieto fólie aj bezpečnostný charakter, keď rozbité okno zostáva v celku a znižuje riziko porezania pasažierov.

            Montujeme kvalitné fólie od spoločnosti 3M ktorá poskytuje aj bezpečnostné atesty a tým sú plnohodnotným bezpečnostným prvkom vo vašom byte. Fólie sú akceptované aj poisťovňou. Väčšina bánk má ochránené svoje pobočky a centrály práve bezpečnostnými fóliami 3m.

 rozbitie skla s bezpec. foliou
Fólia aj po roztrieštení skla drží v celku sklenenú výplň a zabraňuje vniknutiu do budovy.

           

Ponúkame veľa druhov bezpečnostných fólií s rôznymi triedami kvality:

 • 3M™ Scotshield™   SH4 CLARLE
  Je 100micr. číra bezpečnostná fólia, bez laminácie, ktorá je schopná pri rozbití skla udržať jeho črepiny pohromade a tak obmedzuje riziko poranenia. Najčastejšie miesta aplikácie sú zrkadlá, sklenené interiérové priečky alebo sklenené výplne dverí. Nachádza uplatnenie v rodinných domoch, školách, ako aj v nemocniciach a športových areáloch. ATEST: BS EN 12600-2B2
 • 3M™ Scotshield™   SH7 CLARLE
  Je 200micr. číra bezpečnostná fólia, bez laminácie, ktorá je schopná pri rozbití skla udržať jeho črepiny pohromade a tak obmedzuje riziko poranenia. Najčastejšie miesta aplikácie sú zrkadlá, sklenené interiérové priečky alebo sklenené výplne dverí.Nachádza uplatnenie v rodinných domoch, školách, ako aj v nemocniciach a športových areáloch.
 • 3M™ Scotshield™  SH14 CLARLE
  Je 350micr. 2 vrstvová číra bezpečnostná fólia, bez laminácie, ktorá zabezpečuje objekt pred násilným vniknutím cez sklo okien a výkladov. Odoláva nárazom iných predmetov, ako je napríklad týč, dlažobná kocka a podobne. Patrí medzí najhrubšie bezpečnostné fólie na trhu. Použitie tejto fólie predurčuje jej hrúbka - zabezpečenie objektov pred vlámaním a vandalizmom.
 • 3M™ Scotshield™   SCLARL 150
  Je 13 vrstvová bezpečnostná fólia vyrábaná patentovanou technológiou ultralaminácie. Fólia sa skladá z 13 laminovaných vrstiev polyesteru. Dokáže sa natiahnuť až o 140% a absorbovať tak tlakovú vlnu pri výbuchu.
  Menovitá pevnosť je 10,7kg/cm. . Hrúbka fólie 50micr. 
 • 3M™ Scotshield™  SCLARL 400
  Je 26 vrstvová bezpečnostná fólia vyrábaná patentovanou technológiou ultralaminácie. Fólia sa skladá z 26 laminovaných vrstiev polyesteru. Dokáže sa natiahnuť až o 140% a absorbovať tak tlakovú vlnu pri výbuchu.
  Menovitá pevnosť je 21,4kg/cm. ATEST: BS EN 12600. Hrúbka fólie 100micr. 
 • 3M™ Scotshield™   ULTRA 600
  Táto fólia je zástupcom bezpečnostných fólií vyrábanou patentovanou technológiou ultralaminácie. Fólia sa skladá z 39 laminovaných vrstiev polyesteru. Dokáže sa natiahnuť až o 140% a absorbovať tak tlakovú vlnu pri výbuchu. Táto vlastnosť sa využíva pri zabezpečení objektu aj proti teroristickým útokom. Menovitá pevnosť je 32,1kg/cm. Hrúbka fólie 150micr.

 

Vo videu je demonštrovaná lúpež s použitím strelnej zbrane. Porovnanie okna bez fólie a okna s fóliou.


Pre viac informácií nás neváhajte kontaktovať !

Rýchla cenová ponuka tu