Pre získanie cenovej ponuky nás kontaktujte

Prejsť na navigáciu

Reklamné polepy

Reklamné polepy

            Oslovte svojich zákazníkov a propagujte svoje výrobky či služby veľmi efektívnou cestou – reklamným polepom! Je to výhodný spôsob ako dosiahnete vysoký výnos za nízke investície do reklamy.  Reklamný polep je vhodný na autá. V tomto prípade je reklama veľmi účinná a oslovuje mnohých potenciálnych zákazníkov. Zároveň sa dostávate do povedomia ľudí a budujete si dobré meno vašej firmy. Reklamný polep je tiež vhodný do Vašej firmy, či predajne. Dodá to lesk Vašej firme a zaboduje u nových zákazníkov. K dispozícií máme aj špecializovaného grafika, ktorý Vám poradí pri vytvorení reklamy presne pre Vašu firmu. Dôležitá je kreativita a zmysel pre detail, prípadne humor. Odborne navrhnutý polep má tak vyššiu šancu na úspech! Naša firma Vám pomôže s grafickým návrhom, so spracovaním vstupných údajov a nakoniec aj s profesionálnou aplikáciou na Vaše vozidlo či do priestorov Vašej firmy.

SLEDUJTE premenu bielej IVECO dodávky:

new%20catering%201 new%20catering%202 new%20catering3 new%20catering4 new%20catering5 new%20catering6 new%20catering7

           Ďalšou alternatívou je reklamný nekomerčný polep! Reklamný polep nemusí mať len komerčný charakter. Dokážeme vytvoriť polep, ktorý skrášli napríklad auto či obchodný priestor a stane sa príjemným estetickým doplnkom.

           Poskytujeme komplexné služby: od návrhu, cez grafické spracovanie, až po samotnú realizáciu. A keďže nemáme strach z výšok, sme schopní umiestniť reklamný polep, tabuľu alebo plachtu aj na nedostupné miesta.
Používame kvalitné fólie svetoznámej značky 3M, ktorá je lídrom na trhu v oblasti fólií.
Poskytujeme aj zákonom stanovenú záruku na aplikáciu a na materiál - 2 roky.

Reklamné polepy majú 4 základné formy:

  • Reklamné polepy áut
  • Reklamné tabule
  • Reklamné polepy komerčných výkladov
  • Dopravné značenie

Reklamné polepy áut

             Reklamné polepy áut sú veľmi populárnou a efektívnou formou reklamy. Počiatočné náklady sú vyššie ale majú dlhú životnosť a veľkú návratnosť. Oslovte zákazníkov reklamným polepom! Celoročne im budete na očiach a získate priaznivé povedomie o vašej firme.

Reklamné tabule

             Obľúbenou formou reklamy sú reklamné tabule. Pomáhajú firmám zviditeľniť sa a informovať zákazníkov. Máte záujem o reklamnú tabuľu viditeľnú aj v noci? Máme riešenie. Tabuľu môžeme osvietiť alebo vyrobiť z reflexného materiálu, ktorý je viditeľný aj v noci.

Reklamné polepy výkladov predajní a obchodných priestorov

           Okúzlite svojich zákazníkov prostredníctvom nového a inovatívneho polepu výkladu! Zákazníci budú u Vás radi nakupovať, ľahko vás nájdu a budú sa u Vás dobre cítiť.

Dopravné značenie

             3M Diamond grade sú sú reflexné pásky vyrobené z vysokoreflexnej fólie s hranolovým lepidlom. Fólia je určená na boky a zadné strany zásahových vozidiel, nákladných automobilov, prívesov a školských autobusov a majú široké využitie aj v iných prípadoch. Spĺňajú európske požiadavky EHK 104. Ďaľčou možnosťou
3M Diamond Grade sú odolné a farebne stále čo zvyšuje ich viditeľnosť. Produkt sa tiež používa na značenie núdzových východov, rovnako ako bočné a zadné obvody vozidiel pre vyššiu viditeľnosť a detekciu. Tieto označenia sú požadované v dopravnom priemysle.

Rýchla cenová ponuka tu