Pre získanie cenovej ponuky nás kontaktujte

Prejsť na navigáciu

Fólie na okná

FÓLIE NA OKNÁ

             Fólie aplikujeme nielen na autá ale aj na sklá budov. Ponúkame montáž bezpečnostných folií, ktoré ochránia Váš majetok pred zlodejmi a násilnými vniknutiami do budovy. Je to veľmi obľúbená a efektívna náhrada mreží. Fólie sú akceptované aj bankou, ako bezpečnostný prvok vo vašej domácnosti.
           Veľký dopyt je aj po protislnečných fóliách, ktoré zabraňujú prieniku slnečných lúčov do Vášho domova, či kancelárie. Efektívne odrážajú slnečné lúče a znižujú intenzitu slnečného žiarenia. Vytvárajú v priestore príjemnú izbovú teplotu aj v horúcich letným mesiacoch. Aplikujeme rôzne typy solárnych fólií, obľúbené sú hlavne zrkadlové.
             Technológia okenných fólií spoločnosti 3M sa výrazne posunula od svojho prvého patentu spred vyše 40 rokov. Nanotechnológia zabezpečuje lepšiu optickú jasnosť. Viacvrstvové zloženie našich prémiových fólií na trhu jednoznačne vedie. Naše štandardné a ekonomické fólie sú skvelým rozhodnutím s vysokou solárnou efektivitou. Zvyšujú aj Vašu bezpečnosť a chránia majetok. 3M Solárne fólie výrazne redukujú teplo a v priestore vytvárajú vyvážené prostredie. Obzvlášť v letných mesiacoch šetria náklady na klimatizáciu!

 Fólie lepíme po celom Slovensku !

titulka%20billa

 

 

Čo treba spraviť, aby sme Vám vedeli vypracovať cenovú ponuku?

1. Vybrať si zrkadlový alebo bledomodrý variant

2. Vybrať si dobu životnosti fólie 2, 5 až 10 rokov

3. Zmerať okná z vonkajšej strany – rozmery treba merať od gumičky po gumičku (len sklenú časť okna)

4. Poslať nám info ako ste sa rozhodli v prvých troch krokoch, email aj s adresou, kde sa okná nachádzajú a telefónny kontakt na Vás


 

 


Poskytujeme 2 základné druhy protislnečných fólií:       

        1. Séria 3M Prestige – prémiová séria

         Najvyššia trieda fólií je Prestige 3M - solárne okenné fólie, ktoré využívajú revolučnú nekovovú nanotechnológiu. Výsledkom je odrážanie tepla a vynikajúca priehľadnosť. Fóliu takmer voľným okom nespozorujete. Výhľad zostáva skutočný, lebo jedinú vec, ktorú uvidíte počas dňa alebo noci, zvnútra alebo zvonka, je priehľadné okno. Tento efekt žiadne iné fólie nie sú schopné dosiahnuť. 

Výhody produktov série Prestige

 • Významné odrážanie tepla zabezpečuje úsporu energie a zvýšený komfort v kombinácii buď s čírou, alebo mierne tónovanou fóliou
 • Zníženie odrazu zdokonaľuje pohľad a celkovú krásu
 • Predĺženie životnosti nábytku odrážaním UV lúčov, ktoré spôsobujú blednutie
 • Zníženie oslnenia a inej nepohody pre oči
 • Zníženie rizika zranenia z lietajúcich črepín zo skla
 • Výrazné odrážanie tepla zabezpečuje úsporu energie a zvýšený komfort
 • Vysoká vizuálna jasnosť
 • Vysoká svetelná efektívnosť
 • Nekovová fólia nespôsobuje žiadne rušenie signálu, žiadnu koróziu a nevyžaduje žiadne tesnenie hrán
 • Zníženie nákladov na klimatizáciu
 • Udržiavanie chladu elimináciou nadmerného tepla v teplejších mesiacoch
 • Vynikajúca fólia pre aplikácie na strešné okná, výklady obchodov a ťažko dostupné inštalácie
 • Hydrofóbny tvrdý plášť pomáha udržiavať čistejší vzhľad vonkajšej vrstvy skla

   
prestige70

 Séria Prestige 70 je takmer číra, ale veľmi efektívna

 

Ukážka našej práce: Našej zákazníčke sme splnili sen a nalepili sme jej perfektné fólie PRESTIGE. Už žiadna nezdravá klíma! Ich technológia je tak efektívna, že fólie zabránia prieniku až 52% tepla do bytu. Majú až 99% ochranu pred UV žiarením a 15 ročnú záruku na interiérovú aplikáciu. Fólia je takmer priesvitná a aj tak skvele účinkuje.Viac info pokojne volajte na 0903 311 312 radi Vám na všetko odpovieme.

www.abartstyle.sk protislnečná fólia prestige www.abartstyle.sk protislnečná fólia prestige  fólia na sklo Prestige 70 protislnečná fólia na okno fólia na sklo Prestige 70 protislnečná fólia na okno


 

          2. zrkadlové fólie – ekonomická séria

           Tradičná solárna séria zahŕňa ekonomické solárne fólie, ktoré kombinujú vysokú redukciu tepla s rýchlou ná- vratnosťou investície pri využívaní neutrálnych, tónovaných alebo reflexných vlastností. Prvé 3M Silver fólie boli používané už pri zrode tohto priemyslu a odvtedy spoločnosť 3M vylepšila a rozšírila radu tradičných solárnych fólií. Snaží sa pomáhať zákazníkom v rámci celého sveta riešiť ich problémy a výzvy.

Ukážka našej práce:

zrkadlové fólie od www.ABARTstyle.sk zrkadlové fólie od www.ABARTstyle.sk zrkadlové fólie od www.ABARTstyle.sk zrkadlové fólie od www.ABARTstyle.sk   Zrkadlové fólie od www.ABARTstyle.sk POROVNANIE Dole zrkadlové fólie od www.ABARTstyle.sk a hore bez fólií img_5016 PRED LEPENÍM - zrkadlové fólie od www.ABARTstyle.sk

 


Fólia zabraňuje nežiaducim pohľadom do priestorov cez deň. Žiaľ v nočných hodinách sa zrkadlenie otočí za svetlom. To znamená, že ak v prípade noci zasvietite v byte, zrkadlenie sa otočí smerom ku svetlu a tým vytvorí zrkadlo vo vnútri. Alternatívou sú žalúzie alebo montáž exteriérovej lampy, ktorá bude nasvecovať fóliu a tým sa vytvorí požadované zrkadlo.

 

solar_control2


Výhody produktov tradičnej solárnej série

 • Vynikajúce odrážanie tepla zabezpečuje úsporu energie a zvýšený komfort
 • Udržiavanie chladu elimináciou nadmerného tepla v teplejších mesiacoch
 • Zníženie blednutia a ochrana zariadenia a nábytku
 • Komplexná záruka 3M výrobcu
 • Zníženie oslnenia a inej nepohody pre oči
 • Zvýšenie osobnej bezpečnosti pred lietajúcimi črepinami zo skla
  •  


                   

 

Existuje interiérová a exteriérová aplikácia. Aký je medzi nimi rozdiel?

          Jednou z nich je exteriérová aplikácia, ktorou dosiahneme maximálny účinok. Pri nalepení fólií je prvou vrstvou zrkadlová zložka, ktorá hneď odvráti slnečné lúče. Tým sa predíde zbytočnému prehrievaniu sklenej tabule. Nevýhodou je nižšia životnosť materiálu, ale je to podmienené výberom fólie. Aplikácia je ovplyvnená poveternostnými vplyvmi ako vietor, dážď, prílišné teplo a chlad. Pri aplikácii nesmie teplota klesnúť pod 10°C v noci.

          Druhou variantnou je aplikácia z interiéru. Výhodou aplikácie je vyššia životnosť fólie, ktorá sa pohybuje od 10 a viac rokov. Pred aplikáciou je dôležite zvážiť výber fólie z dôvodu nadmerného stresu na sklenenú tabulu. Máme prístroje pomocou ktorých vieme vypracovať stresovú analýzu skla. Pomocou vypracovaných informácií vyberieme správnu fóliu. Samozrejme problémom môže byť aj výrobná chyba skla, naštrbenie hrany, ktoré sa môže skrývať pod rámom okna. Po aplikácii môže dôjsť k prasknutiu skla. Správny výber fólie ovplyvňujú aj ďalšie faktory ako tienenie, vonkajšie žalúzie a dilatácia stavby.

Rýchla cenová ponuka tu