Pre získanie cenovej ponuky nás kontaktujte

Prejsť na navigáciu

Polepy áut

POLEP AUTA – WRAP

              Vynikajúcou voľbou pre Vaše auto je CAR WRAP od spoločnosti 3M ! Je to moderný spôsob zmeny farby karosérie, bez vážneho zásahu do auta, či nutnosti prestriekania. Môžete si vybrať vzor z aktuálneho vzorkovníka a zmeníme farbu Vášho vozidla už za pár dní! S touto fóliou dosiahnete výnimočný efekt, ktorý nevytvorí ani najkvalitnejší lak. Nezáleží na pôvodnej farbe vozidla, my jeho farbu zmeníme ako budete chcieť. K dispozícií máme veľké množstvo farebných, vzorových či štruktúrovaných 3D folií. Obľúbené sú matné, brúsené a najmä karbónové vzory. Ponúkame aj digitálnu a reklamnú tlač na karosériu automobilov, s ktorou Vaše auto odlíšite od ostatných. Zabezpečujeme aj grafický návrh podľa Vašich požiadavok.

car wrap army maskáč - od ABARTstyle 

 

 
Vzorkovník fólií 3M, neustále dopĺňaný o nové vzory

Najnovší vzorkovník farieb na polep vozidiel TU!

            Náš personál má 15-ročné skúsenosti v tejto oblasti, každému detailu sa venuje s najväčšou precíznosťou a urobí vždy maximum pre spokojnosť zákazníka. Disponuje certifikátmi kvality, ako i výhrami v celoeurópskych súťažiach, preto je úroveň našej práce stále čo najvyššia.

Ku každému celoolepu vozidla je odvoz a dovoz zákazníka samozrejmosťou.

            Používame výhradne fólie značky 3M, ku ktorým poskytujeme záruku 2 roky na prácu. Výrobca poskytuje záruku 5 rokov na horizontálne plochy (kapota a strecha) a 7 ročnú záruku na vertikálne časti vozidla (ostatné časti).

Naše skúsenosti:

Polep Toyota Hilux do matnej sivej fólie od 3M

Polep auta od www.ABARTstyle.sk Polep auta od www.ABARTstyle.sk Polep auta od www.ABARTstyle.sk Polep auta od www.ABARTstyle.sk Polep auta od www.ABARTstyle.sk Polep auta od www.ABARTstyle.sk Polep auta od www.ABARTstyle.sk Polep auta od www.ABARTstyle.sk 

Polep Toyota Hilux maskáč – tlač vybraného lesného vzoru na polep

Polep auta maskáč od www.ABARTstyle.sk Polep auta maskáč od www.ABARTstyle.sk Polep auta maskáč od www.ABARTstyle.sk Polep auta maskáč od www.ABARTstyle.sk Polep auta maskáč od www.ABARTstyle.sk Polep auta maskáč od www.ABARTstyle.sk Polep auta maskáč od www.ABARTstyle.sk Polep auta maskáč od www.ABARTstyle.sk Polep auta maskáč od www.ABARTstyle.sk

 • Prax v kvalitnom rozoberaní a príprave vozidiel pred polepom
 • Použitie špičkových prípravkov
 • Dlhoročné skúsenosti a poznanie materiálov
 • Každý diel je lepený samostatne, čo zvyšuje životnosť fólie
 • Auto je pred odovzdaním umyté a povysávané
 • Dodanie certifikátu o aplikovanom materiáli
 • 4* hviezdičkový certifikát na polep vozidiel


image1
4* certifikát na aplikáciu CARWRAP-u

Výhody polepov karosérie:

 • Jedinečnosť farby a štruktúry fólie
 • Ochrana pôvodného laku
 • Stálosť farby a lesku
 • Dočasná zmena, vhodné pre firemné vozidlá
 • Reklamné účely
 • Fólie sú vhodné aj do autoumývarky
 • Prekrytie nedokonalostí pôvodného laku
 • Dokonalá odstrániteľnosť fólie
 • Životnosť 5-12 rokov
 • Fólie sa dajú leštiť, brúsiť aj voskovať

 

image1
CAR WRAP: vozidlo Mercedes-Benz G 6x6 s fóliou 3M Matte Black 1080

 

 

Pozrite sa ako na to!
Na videu môžeme vidieť aplikátorov, ktorí používajú kvalitnú fóliu 3M 1080 na polep vozidla Mercedes CLS.

 

OCHRANNÉ FÓLIE NA AUTÁ

            Ponúkame montáž špeciálnych priesvitných ochranných fólií, ktoré pomáhajú ochraňovať a zvyšovať životnosť laku vozidla. Väčšinou sa jedná o prednú časť (kapota, nárazník, strecha) ktorá je fóliou chránená proti dopadom kamienkov. Najmä počas zimy je lak vozidla poškodený odletujúcimi kamienkami z okoloidúcich áut alebo posypu na ceste. Ochranná fólia zabezpečuje autu ochranu pred nimi a tiež pred oškretím vozidiel na parkovisku, či v teréne. Pretože poškodený lak je neestetický a znižuje aj cenu vozidla, je vhodné ochrannú fóliu aplikovať čo najskôr. Svojim zákazníkom ponúkame aj kompletné olepenie karosérie vozidla, teda všetkých dielov karosérie.

 

image1
Ochranná fólia 3M počas aplikácie na vozidlo Mercedes-Benz

image1
Ochranná fólia 3M po aplikácií na vozidlo Mercedes-Benz, fólia je úplne priehľadná a s vysokým leskom

 

            Ochranná fólia 3M patrí k najlepším na trhu a má veľmi vysokú odolnosť voči nepriaznivým vplyvom. Výhodou je jej úplná priehľadnosť a tiež kvalitné lepidlo, ktoré zaručuje vysokú životnosť. Pri poškodení fólie sa jednoducho odlepí bez zvyškového lepidla, či bez poškodenia laku. Táto fólia je vhodná aj na svetlomety, pričom vôbec neovplyvňuje ich svietivosť. Je testovaná a schválená na použitie poprednými dodávateľmi automobilov ako Mercedes, Chrysler, GM či Ferrari. Používame aj technológiu, pomocou ktorej nemusíme rezať ochrannú fóliu na karosérií, čo tiež napomáha k lepšiemu celkovému výsledku

 

image1
Detail na zarezanú ochrannú fóliu 3M

 

Zatmavenie svetiel

            Ponúkame aj dekoratívne zatmavenie svetiel, ktoré dodáva autu špecifický vzhľad a ladí s ostatnými doplnkami. Fólie 3M sú odolné voči poškriabaniu a majú vysokú odolnosť voči poveternostným podmienkam. Sú ľahko tvarovateľné, čo napomáha pri aplikácií. Majú minimálny vplyv na svietivosť svetiel. V ponuke máme viac druhov odtieňov, záleží od priania zákazníka.

Sú vhodné najmä na: svetlá, hmlovky, odrazky, smerovky či brzdové svetlo.

 

image1
Porsche 911 so zatmaveným zadným a brzdovým svetlom


Rýchla cenová ponuka tu